Strona Główna 23 Wrzesień 2017

26.02.2010-Spektakl „Rodzina Kerwoodów”
Wydarzenia Dnia 26.02.2010 roku w Wrocławskim Teatrze Komedia odbył się spektakl Raya i Michaela Cooneya „Rodzina Kerwoodów”, który obejrzeli uczniowie noworudzkiego gimnazjum nr 1 należącego do projektu Euro-Kultura.
Po odsłonięciu kurtyny wszyscy mile zaskoczeni zobaczyli, że jednym z głównych aktorów jest znany z serialu „Pierwsza Miłość” Łukasz Płoszajski. Spektakl opowiadał zabawną historię młodego małżeństwa, któremu przydarzały się niezwykłe przygody w jednym z najważniejszych dni w ich życiu. Uczniom bardzo podobała się komedia. Wszyscy uczestnicy zapytani o wrażenia po obejrzeniu spektaklu oceniali je pozytywnie.
Joanna – uczennica kl. 2 powiedziała, że najbardziej podobały jej się zabawne sceny i gra aktorów.
Paulina uważała, że bardzo pomysłowy był wystrój sceniczny.
Kolejne osoby odpowiadały podobnie.
Uczestnicy już nie mogą doczekać się kolejnego spektaklu.

Katarzyna Mróz, Patrycja Lipińska