Strona Główna 21 Wrzesień 2017

14.03.2012-Wernisaż Talentów

14 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej młodzi artyści – uczniowie z naszego gimnazjum zaprezentowali swoje talenty artystyczne, muzyczno-wokalne i plastyczne. Nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych i fotograficznych Jacka Cichańskiego – nauczyciela i jego uczniów: Patryka Kamińskiego, Aleksandry Rzeszutek, Małgorzaty Górki, Pauliny Wiechy i Pauliny Kolk. Spotkanie połączone było z warsztatami, na które młodzież zaprosiła Panią Ilonę Antoniów, noworudzką malarkę. Pani Ilona opowiadała o swojej malarskiej twórczości, o wystawach i najbliższych planach. W czasie trwania projektu inni zdolni uczniowie zaprezentowali się w programie artystycznym. Były recytacje wierszy w wykonaniu Martyny Kłossowskiej, Ady Bełzy i Zuzanny Stockiej oraz popisy wokalne zaprezentowane przez niezawodną Pamelę Kocel i Aleksandrę Rzeszutek.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA!