Strona Główna 19 Listopad 2017

Dni Energii 2012

DNI ENERGII W GIMNAZJUM NR 1 W NOWEJ RUDZIE

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w dniach 02- 13 kwietnia w szczególny sposób zajmowali się ochroną środowiska. Wzorem lat poprzednich odbyły się Dni Energii przebiegające w tym roku pod hasłem „Czysta woda”. Podczas lekcji przedmiotów matematyczno- przyrodniczych młodzież rozwiązywała problemowe zadania dotyczące ochrony  wody, oszczędzania energii.

Ogłoszony został międzyklasowy konkurs na plakat, w którym zwyciężyła klasa I A, a wszystkie prace zostały wyeksponowane na terenie szkoły.

Uczniowie klas IIA i IIC w ramach projektu uczniowskiego już od listopada zgłębiali teoretycznie zagadnienia czystości wody, prowadzili badania laboratoryjne wody z różnych źródeł, przeprowadzali wywiady. Efekty swojej pracy zaprezentują w postaci filmu będącego jednocześnie podsumowaniem Dni Energii.

KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA!