Strona Główna 26 Wrzesień 2017

Konkurs Języka Niemieckiego i Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych 13.04.2012

„Matura” z języka niemieckiego zaliczona!!!

Konkurs Języka Niemieckiego i Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Dnia 13 kwietnia 2012r. w Zespole Szkół Agrotechnicznych im. Batalionów Chłopskich w Bożkowie odbył się etap finałowy IV Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego i Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych dla uczniów gimnazjum.

Inicjatywa służyła pogłębieniu wiedzy o języku niemieckim i realiach krajów niemieckojęzycznych oraz integracji uczniów szkół rejonu Ziemi Noworudzko – Radkowskiej i Kłodzkiej interesujących się nauką wyżej wymienionego języka.

Część ustna zmagań konkursowych składała się z zadań i zagadnień obowiązujących na maturze z języka obcego.

Finaliści i laureaci konkursu otrzymali nagrody i dyplomy. Fundatorem nagrody głównej – wycieczki do Brukseli – była pani Lidia Geringer de Oedenberg.

Reprezentanci naszej placówki – Małgorzata Szałęga i Kacper Jancewicz – zakwalifikowali się do finału konkursu w wyniku zmagań szkolnych przeprowadzonych dnia 16 marca.

KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIE!