Strona Główna 19 Listopad 2017

5.05.2010 II Miejsko–Gminny Konkurs Piosenki Turystycznej
Wydarzenia W środę 5 maja br. w Gimnazjum nr 1 im. Zjednoczonej Europy w Nowej Rudzie odbył się II Miejsko – Gminny Konkurs Piosenki Turystycznej,
w którym wzięła udział młodzież z 6 szkół: Gimnazjum nr 1 w Nowej Rudzie, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ludwikowicach, Gimnazjum w Bożkowie, Miejsko Zespół Szkół w Drogosławiu i Zespół Szkół Specjalnych.
Uczniowie w czasie swoich występów zaprezentowali umiejętności muzyczne.
Konkurs umożliwił wszystkim uczestnikom nie tylko wspólną zabawę, ale przyczynił się do wymiany doświadczeń na polu artystycznym oraz zacieśnianiu znajomości między uczniami z różnych środowisk szkolnych.
W tym miejscu należy podziękować Urzędowi Miasta za wsparcie finansowe, dzięki któremu zakupiono nagrody dla uczestników konkursu oraz przygotowano poczęstunek.

Paulina Karcz

ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ TUTAJ