Strona Główna 26 Wrzesień 2017

Szkolny Klub Turystyczny 2012/2013

SZKOLNY KLUB TURYSTYCZNY

W bieżącym roku szkolnym, poza wieloma atrakcyjnymi formami spędzania wolnego czasu, zaproponowano uczniom naszej szkoły udział w rajdach górskich. Wielbiciele cudnych krajobrazów, czystego, rześkiego powietrza górskiego i  ciszy, wzięli udział w wycieczkach do Sokolca,  na Andrzejówkę, do Karpacza oraz na Górę Igliczną.

Uczniowie poszerzali swoją wiedzę na temat środowiska  przyrodniczego i kulturowego naszego regionu, utrwalili zasady bezpiecznego i kulturalnego zachowania się w schronisku i na szlakach górskich. I choć aura nie zawsze stanęła na wysokości zadaniaL, humory dopisywały nam zawszeJ. No i o pustych brzuchach nie zapominaliśmy (a po wędrówkach jeść się niezmiernie chciało), dlatego stałym punktem programu naszych wypadów były ogniska.

Wszystkich zainteresowanych już teraz namawiamy do zdobywania  z nami szczytów górskich w następnym roku szkolnym!!!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA!