Strona Główna 21 Wrzesień 2017

Spotkanie z policją 04.11.2013

SPOTKANIE Z POLICJĄ

W poniedziałek (04.11.2013 r.) uczniowie klas pierwszych i drugich uczestniczyli w spotkaniu z policją poruszającym problematykę cyberprzemocy. Celem prelekcji przygotowanej przez panią st. sierż. Patrycję Dąbrowną, było uświadomienie uczniom, czym jest bezpieczeństwo w Internecie, cyberprzemoc oraz jak skutecznie bronić się przed zagrożeniami. Na spotkaniu przedstawicielki Policji w Nowej Rudzie przeprowadziły pogadankę z uczniami na temat bezpieczeństwa w sieci, wykorzystując prezentacje multimedialną.

A.P