Strona Główna 21 Wrzesień 2017

Dolnośląska Gala Talentów-21.03.2014

Dolnośląska Gala Talentów

21 marca 2014r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu odbyły się regionalne eliminacje do IV Dolnośląskiej Gali Talentów. Organizatorem imprezy jest Dolnośląskie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Tegoroczna uroczystość jak zwykle była poświęcona zainteresowaniom uczniów. Wzięła w niej udział uzdolniona młodzież ze szkół z całego regionu, m.in. Wałbrzycha, Świdnicy, Kłodzka, Nowej Rudy, Strzegomia.

Podczas tej uroczystości uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów, które rozwijają w szkole i poza nią.

Tym samym widownia miała okazję zobaczyć na scenie m.in. tancerzy, wokalistów, czy grupy teatralne.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3a – Aurelia Grenda i z klasy 3c – Szymon Obolewicz.

Na wyniki – kto dostanie się do Finału Uroczystej Gali – musimy zaczekać do 10 kwietnia 2014. Trzymamy kciuki za przedstawicieli naszej szkoły.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA!