Strona Główna 26 Wrzesień 2017

ZALEGŁE! 19.05.2010-,,Turniej Wiedzy o Zjednoczonej Europie"
Wydarzenia ZALEGŁE!

W środę, 19 maja bbr. w Gimnazjum Nr 1 w Nowej Rudzie odbył się ,,Turniej Wiedzy o Zjednoczonej Europie". Impreza,jak zobowiązuje nazwa placówki (im.Zjednoczonej Europy), organizowana jest przez tę szkołę. W tym roku uczniowie sprawdzali swoją wiedzę w ramach projektu unijnego pn. ,,Euro-Kultura, czyli wśród europejskich narodów".
W konkursowych zmaganiach udział wzięło 15 trzyosobowych zespołów z Gimnazjum Nr 1 i Nr 2. Część główną konkursu stanowił test dotyczący historii,struktury oraz funkcjonowania ,,wspólnoty-europejskiej". Podczas przerw,młodzież obu szkół, przedstawiała scenki rodzajowe, mające na celu przybliżenie wybranych państw. Występy artystyczne uzupełniła prezentacja multimedialna przygotowana przez uczniów Gimnazjum Nr 2 w Słupcu.

Źródło: Gazeta Noworudzka

ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ TUTAJ