Strona Główna 23 Wrzesień 2017

Projekt "Kiermasz Bożonarodzeniowy"

PROJEKT EDUKACYJNY ZAKOŃCZONY

Uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Zjednoczonej Europy po raz kolejny sięgnęli zenitu swoich możliwości.

Pod opieką p. I. Piotrowicz, p. A. Postrożnej i p. A. Telus  piętnastu uczniów klas 2 wzięło udział w projekcie pt. „Kiermasz Bożonarodzeniowy”.

Uczestnicy mieli okazję sprawdzić i udoskonalić swoje umiejętności manualne, plastyczne czy dekoratora podczas wykonywania ozdób bożonarodzeniowych hand-made.

Prace zostały przedstawione na Kiermaszu dla rodziców, uczniów oraz jarmarku w Ludwikowicach Kłodzkich.

Efekt końcowy cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, jak również rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości.

Reasumując, wszyscy mogli drobną cegiełkę w postaci swoich umiejętności dołożyć do sukcesu szkoły. Mamy nadzieję, że kolejne projekty będą równie interesujące.

Uczestnicy PE