Strona Główna 19 Listopad 2017

Ferie zimowe 2015

FERIE ZIMOWE

W naszej szkole podczas ferii zimowych zorganizowane były różnego rodzaju zajęcia. Odbyły się dwa wyjazdy na lodowisko, rajd w Góry Sowie, wycieczka do Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu oraz wyjazd do Afrykarium we Wrocławiu.

Tym razem w teatrze Capitol nie byliśmy na żadnym przedstawieniu, ale uczestniczyliśmy w zajęciach warsztatowych, podczas których mieliśmy okazję zapoznać się zarówno z wieloletnią historią budynku, rozwiązaniami architektonicznymi, zastosowanymi podczas przebudowy, jak i specyfiką samego teatru. Została pokazana uczniom współczesna i dawna architektura, przybliżono zagadnienia konserwatorskie z dziedziny historii architektury. Uczniowie obejrzeli również kulisy teatru, sale prób oraz poznali technologię sceny, tym samym przybliżono uczniom jak wyglądają codzienne zajęcia pracowników teatru.

Zwiedzanie Afrykarium było dla nas również niezapomnianym przeżyciem, ale o tym wcześniej napisał już w swoim sprawozdaniu Wojtek Jeziorek.

Niestety ferie zimowe już za nami.