Strona Główna 21 Wrzesień 2017

Dzień Talentów 08.05.2015

Dzień Talentów

Dnia 8 maja 2015 r. nauczyciele wraz z uczniami Gimnazjum nr 1 w Nowej Rudzie zorganizowali Szkolny Dzień Talentów w Miejskim Ośrodku Kultury. W tym dniu o godz. 10:00 wszystkie klasy miały przyjemność oglądać swoich kolegów i koleżanki,którzy prezentowali swoje różnorodne talenty.

Począwszy od tańców standardowych, poprzez Be boying i Hip Hop zakończywszy na nowoczesnym kabarecie. Prowadzący,czyli: Kamila Szustakowska,Magda Wierzbicka i Mikołaj Szałęga z klasy 3 ''B'' wywoływali kolejno uczestników, aby zaprezentowali swoje talenty.

Zespół Deaf Foxes (Marek Lisowski,Michał Głuchowski,Kamil Raróg,Martyna Chodakowska,Ryszard Kowalczyk) oficjalnie rozpoczęli Dzień Talentów. Swój niebagatelny talent zaprezentował wszystkim Wojciech Jeziorek w kabarecie pt. ''Rozmowa z Gabryśką''. Następnie swoją pasję i niesamowitą umiejętność pokazali Freaky HustlazZz (Mateusz Kolk,Miłosz Izdebski,Dawid Fiszer i Janusz Uniczko) w tańcu Beboying. Potem swój talent wokalny przedstawiła publiczności Magdalena Charko. Kolejną uczestniczką była Emilia Drozdowska, która zagrała na fortepianie piosenkę Linkin Park pt. ''Numb''. Po chwili rozluźnienia nadszedł czas na taniec nowoczesny w wykonaniu Sandry Strycharskiej i Mileny Ćwiok.

Na zakończenie został zaprezentowany musical pt. ''Odcienie życia''. Swoim autorskim utworem zespół Deaf Foxes porwał serca widzów. Tłumy szalały i nikt nie chciał zakończyć tego dnia, a samych wykonawców ciężko było ściągnąć ze sceny.

Po pełnych wrażeń występach, uczniowie zostali zaproszeni na Mszę w Kościele Św. Mikołaja w Nowej Rudzie z okazji 70-rocznicy ukończenia II wojny światowej. Następnie odbyła się procesja na noworudzki rynek,by złożyć hołd powstańcom.

O godzinie 14:45 zakończono uroczystość i wszyscy mogli rozejść się do domów.

KLIKNIJ TUTAJ,ABYOBEJRZEĆ ZDJĘCIA!