Strona Główna 23 Wrzesień 2017

Święto Szkoły 24.06.2015
ŚWIĘTO SZKOŁY. DZIEŃ OTWARTY.

24 czerwca 2015 r.  - tego pogodnego dnia miało miejsce ważne wydarzenie dla Noworudzian - ŚWIĘTO NASZEJ SZKOŁY.  Jest to coroczna impreza, niezwykle atrakcyjna, przygotowywana przez całą spoleczność gimnazjalną.
     Program zawierał oryginalne  występy młodzieży : różnorodne konkursy ,lekcje pokazowe, loterię fantową. Najważniejszym punktem programu okazały się zawody sportowe w myśl powiedzenia " w zdrowym ciele zdrowy duch" : piłka nożna, piłka siatkowa, pilka koszykowa. Klasyfikacja zawodów sportowych :  m.1 c,3 b, 1 a; II m. 2 c, 2 a,2 b; III m. 3 a, 3 c, 3 b.
     Uczniowie  ujawniali swoje liczne talenty naukowe, muzyczne, plastyczne. Wystawa prac plastycznych została przygotowana m.in. przez wolontariat i grupę Alfa Art.Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem . Gospodarze imprezy zadbali również o stronę kulinarną, by zaspokoić smak podniebienia. Rodzice dostarczyli slodkich pyszności ; pieczono również kiełbaski.
     Uroczystość zaszczycili swoją obecnością goście ze szkół podstawowych, za co serdecznie dziękujemy.
Podziękowania należą się wszystkim obecnym, którzy z zaangażowaniem wykonywali powierzone im obowiązki. Spotkaniu przyświecało hasło : "Cieszmy się życiem, dobrym humorem i wspólnym przebywaniem".

SAMORZĄD SZKOLNY