Strona Główna 19 Listopad 2017

Warsztaty plastyczne 17.11.2015

ODKRYWAMY TALENTY PLASTYCZNE

Dnia 17 listopada w auli Gimnazjum nr 1 odbyły się czwarte w tym roku szkolnym warsztaty plastyczne w ramach projektu „Stwórz cudeńko razem z nami”. Korzystając z umiejętności  i  uzdolnień plastycznych  rodziców, przedstawicieli Noworudzkiej Grupy Twórców Sztuki - Alfa Art oraz nauczycieli tworzyliśmy  rozmaite dekoracje bożonarodzeniowe. W wyniku naszej pracy powstały  ozdoby ze szkła, filcu, papieru, wstążeczek, makaronu i drewna. Uczniowie zgłębili tajniki metod origami, scrapbooking, decoupage. Udział w zajęciach przyczynił się niewątpliwie do rozbudzenia i rozwijania naszej wrażliwości estetycznej. Pracując w grupach, odkrywaliśmy przyjemność tworzenia, a pod koniec warsztatów wspólnie cieszyliśmy się uzyskanym efektem. Za współpracę i dzielenie się swoimi talentami z całego serca dziękujemy paniom Katarzynie Wojtoszek, Małgorzacie Podgórskiej, Ewie Biniek, Justynie Geruzel, Marcie Bajer-Bendiuł, Kornelii Jaroszewskiej-Świtaj i Agnieszce Müller. Promocja prac i ich autorów odbędzie się podczas zebrania z rodzicami oraz kiermaszu bożonarodzeniowego.

KLIKNIJ TUTAJ,ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA!