Strona Główna 26 Wrzesień 2017

14.10.2010-Pasowanie na Gimnazjalistę
Wydarzenia 14 października 2010 odbyło się coroczne Pasowanie na Gimnazjalistę. Imprezę uświetniły występy naszych pierwszoklasistów. W czasie uroczystości dyrektor szkoły p. Danuta Markuszewska przekazała symboliczny klucz do drzwi naszej szkoły, by w ten sposób zaznaczyć, że władzę w dniu następnym przejmuje Samorząd Uczniowski.
Rada Rodziców obdarowała nowo przyjętych w progi szkolne upominkami. Samorząd Uczniowski przygotował program artystyczny dla świętujących także w tym dniu wszystkich pracowników naszej szkoły.
Samorząd naszej szkoły składa podziękowania Radzie Rodziców, dyrektorowi MOK p. Wojciechowi Kołodziejowi oraz nauczycielom za pomoc w organizacji święta.

Osobę posiadającą zdjęcia z tej uroczystości prosimy o skontaktowanie się z Konradem P. !