Strona Główna 23 Wrzesień 2017

Święto Wolontariusza 16.12.2016

Święto Wolontariusza

16 grudnia odbył się w naszej szkole apel, podczas którego podsumowano dotychczasowe działania i dorobek uczniów należących do Szkolnego Klubu Wolontariusza. Zebrani w auli szkolnej obejrzeli prezentację multimedialną. Wolontariusze biorący udział w Ogólnopolskiej Akcji Zbierania Żywności nagrodzeni zostali dyplomami, brawami zaś nagrodzono wszystkich uczniów uczestniczących w pracach Klubu. Spotkanie uświetniły swoim tańcem uczennice klas I – Ania i Daria. Tego dnia wolontariusze zorganizowali kolejny już w tym roku szkolnym kiermasz.  Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Organizatorzy bardzo dziękują p. Justynie Geruzel  za obecność i pomoc podczas trwania kiermaszu.

KLIKNIJ TUTAJ,ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA!