Strona Główna 24 Listopad 2017

Konkurs "Narysuj swoje prawa"marzec 2017

Sukces naszych uczniów

W marcu tego roku trzy klasy z naszej szkoły – kl. IIb, IIc i IIIb wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Narysuj Swoje Prawa”. Celem tego konkursu było przybliżenie problematyki ochrony praw dziecka poprzez graficzne przedstawienie wybranych artykułów Konwencji o Prawach Dziecka. W konkursie tym wzięło udział 2317 szkół z całej Polski. Uczniowie z naszej szkoły odnieśli ogromny sukces - klasa IIb zajęła drugie miejsce i otrzymała nagrodę w postaci tygodniowego pobytu w Zakopanem, klasa IIc otrzymała wyróżnienie i tygodniowy pobyt na Roztoczu.
Warto w tym momencie zaznaczyć, iż zwycięskie plakaty zostaną zaprezentowane na portalach społecznościowych i przeznaczone na aukcję wspierającą zbiórkę pieniędzy na Europejskie Centrum Hipoterapii dla Dzieci z Autyzmem.
Poniższe zdjęcia są tylko wersją roboczą przy pracy nad plakatami.