Strona Główna 16 Listopad 2019

Sprzątanie grobów 27.10.2017

SPRZĄTANIE GROBÓW

W dniu 27 października  po zajęciach lekcyjnych, pomimo niesprzyjającej pogody, grupa wolontariuszy pod opieką nauczycielek i rodzica udała się na miejscowy cmentarz.  Po wspólnej pracy uczniowie zapalili znicz na grobie księdza Białowąsa,  księdza Ostapiuka, symbolicznej mogile Sybiraków i pomordowanych w Katyniu. Uczniowie odwiedzili też mogiłę p. Beaty Jaroszewskiej oraz absolwentki gimnazjum Marysi Kobak.Wspólna praca nauczycieli, rodzica oraz uczniów klasy 5 i 7 oraz oddziałów gimnazjalnych zjednoczyła grupkę. Nie zapomnieli o nas także nasi absolwenci. Dziękujemy p. Justynie Geruzel za pomoc i poświęcenie swojego wolnego czasu.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl