Strona Główna 16 Listopad 2018

V edycja konkursu dziennikarskiego dla gimnazjalistów

RuszaV edycja ogólnopolskiego konkursu dziennikarskiego
dla gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych!

CzyTwoje otoczenie jest pozytywnie zakręcone?

Czysą wokół Ciebie ludzie, którzy kochają to, co robią?

Czy działania młodych ludzi na rzecz ich otoczenia np. szkoła, miasto, środowisko mogą mieć wpływ na kształtowanie się dzisiejszej Europy?

Przygotuj na ten temat artykuł, audycję radiową lub telewizyjną. Zaprojektuj plakat lub wymyśl niestandardowe działanie w Internecie i weź udział w konkursie dziennikarskim "Liczy się temat", organizowanym przez CANAL+Cyfrowy.

Pomóż innym a sam wygraj niezapomniane wakacje!

W konkursie może wziąć udział każdy gimnazjalista i uczeń szkoły ponadgimnazjalnej lub zespół redakcyjny,
który do 31 grudnia 2010 przygotuje materiał na temat aktualnych problemów społecznych istotnych dla ich środowiska: miasta, wsi, dzielnicy,szkoły.

Tegoroczna edycja przewiduje dla zwycięzców wyjątkowe nagrody rzeczowe. Autorzy najlepszych prac pojadą na atrakcyjne wakacje.
Oczywiście najważniejszą nagrodą konkursu będzie, jak co roku,wsparcie finansowe, którego CANAL+ Cyfrowy udzieli osobom bądź instytucjom przedstawionym w nagrodzonych pracach.

Weź udział koniecznie! Przekonaj się, że Twoja praca może pomóc innym!

Dołączdo 2000 tysięcy osób, które wzięły do tej pory udział w konkursie!

Prace należy przysłać do 31 grudnia 2010 r.

Więcej o konkursie dziennikarskim LICZY SIĘ TEMAT na stronie www.mediastarter.pl.

Z góry bardzo dziękujemy!

Serdecznie zapraszamy.

Biuro Programu MediaStarter

Ul. Migdałowa 4/43

Tel. (022) 546 11 16