Strona Główna 16 Listopad 2018

Zaproszenie do Projektu Moja Mała Solidarność
Ogłoszenia Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele,

Drodzy Uczniowie,

W trakcie obecnego roku szkolnego, będącego dla polskiej oświaty Rokiem Historii Najnowszej, wspominamy rocznice ważnych wydarzeń, które na zawsze zmieniły nasz kraj. Powinniśmy zrobić co w naszej mocy, aby kolejne pokolenia nigdy nie zapomniały o tych wydarzeniach, dlatego Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca wszystkich do aktywnego uczestniczenia w wartościowych inicjatywach, które organizowane są w ramach Roku Historii Najnowszej w edukacji.

W załączeniu przesyłamy list od Pani Minister Katarzyny Hall, wystosowany z okazji 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej oraz zaproszenie do udziału w projekcie Europejskiego Centrum Solidarności "Moja Mała Solidarność".

Departament Komunikacji Społecznej

Moja Mała Solidarność

List Szkoły

List