Strona Główna 16 Listopad 2018

TYDZIEŃ WOLONTARIATU

6 – 10 XII

TYDZIEŃ WOLONTARIATU

06 XII - DZIEŃ POZYTYWNYCH EMOCJI I DOBRYCH ŻYCZEŃ – zainteresowani uczniowie mogą w tym dniu złożyć życzenia swoim szkolnym przyjaciołom i pracownikom szkoły. Karteczki z życzeniami proszę złożyć do dnia 03. 12 u p. Stoińskiej.

08 XII – WARSZTATY PLASTYCZNE „ŻYJ PIĘKNIE” – wykonanie plakatów i prac plastycznych propagujących ideę wolontariatu (środa, 5 i 6 godz. lekcyjna, sala A 22; zgłoszenia do dnia 07. 12.)

09 XII – ŚWIĄTECZNY KIERMASZ ROZMAITOŚCI – w tym dniu sprzedajemy słodkości oraz prace o tematyce świątecznej wykonane przez uczniów i nauczycieli.

10 XII – PROGRAM SŁOWNO – MUZYCZNY przygotowany przez uczniów należących do Szkolnego Klubu Wolontariusza.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW NASZEGO GIMNAZJUM!!!

WOLONTARIUSZE

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl