Strona Główna 21 Wrzesień 2017

15.03.2011-Konkurs Recytatorski ,,Pegazik"

ZALEGŁE!

Konkurs Recytatorski „Pegazik” ma wieloletnią tradycję. We wtorek, 15.03.2011r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie, odbyły się eliminacje miejskie XVI tegoż konkursu. Naszą szkołę reprezentowały cztery dziewczęta - laureatki etapu szkolnego: Monika Madej, Klaudia Moldowan, Elżbieta Krawczyk i Malwina Sikora. Rywalizowały one z ośmioma uczennicami ze słupieckiego gimnazjum.  Jury w składzie: Anna Banek, Małgorzata Drelich, Marcin Zaleś i Tomasz Leśniowski, wyłoniło cztery reprezentantki naszego miasta, w tym Malwinę –uczennicę klasy 3b naszej szkoły. Uczestniczki otrzymały wskazówki do dalszej pracy. MOK w Nowej Rudzie jak zawsze miło ugościł recytatorów. Następny etap – powiatowy- już 22. marca w Kłodzku.

Dziękujemy p. Barbarze Stępień, Alicji Krywejko, p. Joannie Kiertuckiej oraz
  p. Jackowi Cichańskiemu za przygotowanie!

Malwina Sikora kl. 3b