Strona Główna 25 Czerwiec 2018

Podziękowanie za Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka 2016

Konkurs Kolęd i Pastorałek 13.01.2017

Konkurs Kolęd i Pastorałek

13 stycznia 2017r. w Zespole Edukacyjnym im. św. Wojciecha we Włodowicach odbył się II Miejsko-Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy IIb – Hania Madej, Dorota Traczyk i Patrycja Gorczycka. Hania Madej z piękną kolędą „Jezus Malusieńki” zajęła II miejsce.
Gratulujemy!

Konkurs Kolęd i Pastorałek 13.01.2017

Konkurs Kolęd i Pastorałek

Gratulujemy!

Warsztaty we Wrocławiu 20.12.2016

Warsztaty we Wrocławiu

20.12.2016r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez edukatorów Fundacji i Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego we Wrocławiu. Zajęcia dotyczyły realizowanego przez naszą szkołę projektu „Pamięć dla przyszłości” – Koegzystencja Mniejszości Religijnych na Dolnym Śląsku, w ramach których młodzież poznała podstawowe elementy metodyki projektu oraz wysłuchała wykładu o historii narodu żydowskiego, a także świętach i tradycjach żydowskich.

Konkurs Pegazik 2017

Uwaga!

Zapraszamy :)) do udziału w szkolnym etapie Konkursu

Recytatorskiego „PEGAZIK”,

który odbędzie się

20 stycznia br. (piątek) o godz. 12.00 w szkolnej auli.

Uczestnik zobowiązany jest do przygotowania fragmentu

wybranego utworu prozatorskiego oraz tekstu poetyckiego.

Recytowane teksty należy opanować pamięciowo oraz

interpretacyjnie.

Zgłoszenia przyjmuje p. A.Krywejko

Jasełka 22.12.2016

Jasełka

22.12.2016 r. odbyło się w naszej szkole przedstawienie jasełkowe. Pan Jacek Cichański wraz z grupą teatralną przygotował spektakl ukazujący model współczesnej rodziny- telefony komórkowe, tablety, telewizja i inne dobra materialne, które dominują nasze życie i powodują odwrócenie się od tradycji, od potrzeby bycia razem i przeżywania świąt. Jak co roku jasełka cieszyły się zainteresowaniem uczniów, rodziców i pracowników szkoły.

Podsumowanie projektu "Razem w pełni sprawni" 16.12.2016

Podsumowanie projektu "Razem w pełni sprawni"

16 grudnia uczestnicy projektu "Razem w pełni sprawni" spotkali się, już tradycyjnie we wrocławskim DCF-ie, na Gali podsumowującej tegoroczną edycję, na której rozdane zostały statuetki oraz dyplomy dla twórców najlepszych etiud filmowych dotyczących niepełnosprawności, tolerancji, akceptacji różnorodności i szacunku dla drugiego człowieka.

Udział w Akcji "Kup Pan Szczotkę"

Święto Wolontariusza 16.12.2016

Święto Wolontariusza

16 grudnia odbył się w naszej szkole apel, podczas którego podsumowano dotychczasowe działania i dorobek uczniów należących do Szkolnego Klubu Wolontariusza. Zebrani w auli szkolnej obejrzeli prezentację multimedialną. Wolontariusze biorący udział w Ogólnopolskiej Akcji Zbierania Żywności nagrodzeni zostali dyplomami, brawami zaś nagrodzono wszystkich uczniów uczestniczących w pracach Klubu. Spotkanie uświetniły swoim tańcem uczennice klas I – Ania i Daria. Tego dnia wolontariusze zorganizowali kolejny już w tym roku szkolnym kiermasz.  Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Organizatorzy bardzo dziękują p. Justynie Geruzel  za obecność i pomoc podczas trwania kiermaszu.

Życzenia świąteczne

Wszystkim Pracownikom naszej szkoły,
Uczniom i ich Rodzicom składam najserdeczniejsze życzenia!!!

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
przyniesie spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
 żyje własnym pięknem,

a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia,
niech spełniają się wszystkie marzenia!!!

Danuta Markuszewska
Wigilia Społeczności Pat 03.12.2016

Wigilia Społeczności PaT

Warszawa, 03 grudnia 2016r.

W tym roku byliśmy gośćmi Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Spektakle profilaktyczne i programy artystyczne przygotowane przez PaTPORTY z całej Polski, podziękowania, życzenia świąteczne, łamanie się opłatkiem i wspólne kolędowanie. W czasie trwania uroczystości braliśmy również udział w pokazach iluminacji i mappingów. Było pięknie. Zobaczcie sami…

Strona 3 z 51 < 1 2 3 4 5 6 > >>

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl