Strona Główna 23 Sierpień 2017

Lokalny Animator Sportu

Lokalny Animator Sportu

Szanowni Państwo,
Na str.: www.lokalnyanimatorsportu.pl uruchomiliśmy dla Państwa nowy portal internetowy, którego celem jest ułatwienie dostępu do oferty zajęć sportowych i rekreacyjnych, prowadzonych przez Animatorów Sportu w ramach realizacji projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Lokalny Animator Sportu”. Dostęp do serwisu możliwy jest zarówno z komputerów stacjonarnych jak i urządzeń mobilnych, a zastosowane rozwiązania mają na celu obniżenie czasu ładowania i zmniejszenie obciążenia łącza ilością przesyłanych danych.
Od tego roku projekt „Lokalny Animator Sportu” może być realizowany, nie tylko na boiskach typu Orlik 2012, ale także w terenie, halach sportowych, pływalniach, lodowiskach oraz wszystkich innych obiektach sportowych udostępnionych przez Samorządy Terytorialne na potrzeby jego realizacji. Obejmuje on swoim zasięgiem różne grupy wiekowe, a udział we wszystkich zajęciach jest całkowicie bezpłatny.
Liczymy, że oddane w Państwa ręce narzędzie ułatwi dostęp do zaplanowanych na dany miesiąc zajęć oraz dzięki poprawie komunikacji z Animatorami, pozwoli im lepiej rozpoznać potrzeby środowiska, co zaowocuje powstaniem wielu nowych form aktywności ruchowej osób, które dotąd nie korzystały z możliwości jakie daje realizowany w tym roku projekt.
Choć zakończy się on 31 grudnia, to mamy nadzieję, że oddana do Państwa użytku Platforma w kolejnych latach będzie stopniowo rozbudowywana, by jak najlepiej wspierać współpracę Animatorów z lokalnymi społecznościami na terenie całego naszego kraju.

Puck 16.11.2016 Zespół FRKF

Warsztaty artystyczne 16.11.2016r.

Warsztaty artystyczne

16.11.2016r. odbyły się kolejne warsztaty artystyczne. Uczestnicy tworzyli ozdoby świąteczne, które przeznaczone są na organizowany przez Radę Rodziców kiermasz świąteczny.

I Dzień Profilaktyki PaT w Nowej Rudzie 09.11.2016

I Dzień Profilaktyki PaT w Nowej Rudzie

09.11.2016 odbył się dzień profilaktyki zorganizowany przez  młodych i kreatywnych uczniów naszego gimnazjum, którym bliska jest idea działania na rzecz drugiego człowieka. Celem akcji była promocja stylu życia wolnego od środków psychoaktywnych, szczególnie alkoholu, nikotyny oraz uzależnienia od Internetu. Uczniowie Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 z Nowej Rudy, brali udział w warsztatach przeciw agresji i przemocy oraz prelekcji przeprowadzonej przez panią Podgórną, autorkę książki pt. „Cień czarnego Omyka”. Po części oficjalnej, był czas na małe co nieco i zabawy integracyjne. Spotkanie tradycyjnie zakończyło się naszą ukochaną belgijką :)

KLIKNIJ TUTAJ,ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA!

Warsztaty artystyczne 02.11.2016

Warsztaty artystyczne

02. 11. 2016 r. odbyły się kolejne warsztaty artystyczne. Część prac przeznaczonych jest na kiermasz, z którego dochód przekażemy na rehabilitację Marysi.

Kwesty 01.11.2016

Kwesty na cmentarzach

Jak co roku młodzież naszej szkoły kwestowała na noworudzkich cmentarzach.

Projekt "Razem w pełni sprawni" 27.10.2016

Projekt "Razem w pełni sprawni"

Dnia 27. 10. 2016 r. w związku z realizacją projektu "Razem w pełni sprawni" odbyły się zajęcia warsztatowe z udziałem pana Pawła Parusa i Magdaleny Orłoś, którzy opowiedzieli młodzieży o swoich niepełnosprawnościach.

Szkolny Klub Wolontariusza 2016

Szkolny Klub Wolontariusza

wtorek – godz. 14.30 – sala A22

Jeśli masz w Twoim otoczeniu osobę, która potrzebuje wsparcia, zgłoś się do nas.

W miarę możliwości postaramy się pomóc.

Nowości czytelnicze 2016
Ogłoszenia

JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ, JAKIE NOWOŚCI ZAKUPIONO DO SZKOLNEJ BIBLIOTEKI W PAŹDZIERNIKU ZAJRZYJ DO ZAKŁADKI O SZKOLE, A NASTĘPNIE WYBIERZ BIBLIOTEKA.

Spotkanie z K.Petkiem

UWAGA!

Dnia 21.10.2016r. o godz. 16.30 w Młodzieżowym Klubie Wsparcia w Nowej Rudzie odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Petkiem- autorem, publicystą, organizatorem wypraw. Na spotkaniu odbędzie się pokaz oraz szkolenie ze sztuk walki. Chętnych zapraszamy!

Pasowanie na gimnazjalistę 14.10.2016

PASOWANIE NA GIMNAZJALISTĘ

Tradycyjnie  14.10.2016r. w sali widowiskowej MOK odbyło się pasowanie na gimnazjalistę. Już po raz 18 pierwszoklasiści zostali przyjęci w szeregi naszej szkoły. Po części oficjalnej- przysięga uczniów, zaproszeni goście (uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły) obejrzeli program artystyczny przygotowany przez pierwszaków pod egidą swoich wychowawców. Również wszyscy pracownicy odebrali życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

XVII Zlot Turystyczny 07.10.2016 r.

XVII ZLOT TURYSTYCZNY

07.10.2016r. członkowie Szkolnego Ekoklubu wzięli udział w XVII ZLOCIE TURYSTYCZNYM na GÓRZE ŚW. ANNY w ramach XXI NOWORUDZKIEJ JESIENI EKOLOGICZNEJ połączonym z akcją sadzenia drzew.

Strona 4 z 50 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>