Strona Główna 04 Sierpień 2020
Menu

Kontakt

tel.74 872 46 71 bud. A
tel.74 872 25 75 bud. B

email: sekg1@go2.pl


Gimnazjum nr 1
im. Zjednoczonej Europy
ul. Kopernika 6
57-400 Nowa Ruda
Reklama

Nowa Ruda AplikacjaNowa Ruda Info
Galeria-Zielona Szkoła 2011/2012 Dźwirzyno
Zielona szkoła 2011/2012 Dźwirzyno!
Sprawozdanie z wycieczki do: Pogorzelicy, Niechorza, Trzęsacza i Dziwnówka

Dźwirzyno - informacje o miejscowości

Wycieczka do Kołobrzegu
Zielona Szkoła od wewnątrz”

Dla jednych to ucieczka przed szkołą, przed rodzicami, dla innych chwila relaksu, a dla jeszcze innych to czas wielkiej odpowiedzialności za drugą osobę...

Czym jest właściwie „Zielona Szkoła”? A raczej czym jest dla mnie...? To masa wspomnień i przeżyć, czas relaksu i oderwanie się od całej reszty. Co mogę powiedzieć o Dźwirzynie 2011? To chyba konfrontacja głupoty i żywiołowości dzieci ze stonowaniem i rozsądkiem dorosłych. Ciągłe potajemne tajemnice i niecne plany zarówno ze strony jednych jak i drugich, ale to chyba jest urok takich wycieczek.

Czy ta „Zielona Szkoła” różni się czymś więcej niż tylko miejscowością i datą w kalendarzu? Oczywiście, ze tak! Ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie. Gdyby nie oni, każda wyprawa nad morze byłaby identyczna, także moja egzystencja wtedy skończyłaby się na jednym takim wyjeździe. Co roku ten skład się zmienia, na lepsze/ na gorsze? Trudno powiedzieć, ale zawsze jest inaczej, a to pociąga, tak było też z tą przygodą, nie zabrakło akcji typu, wyrzucanie kluczy na dach; więc wszystko na swoim miejscu. Także podsumowując, Dźwirzyno było oryginalną przygodą z pewnymi stałymi , które charakteryzują „Zielone Szkoły” z gimnazjum, było również (jak już wcześniej oznajmiłem) karykaturą bitwy dobra ze złem i to chyba tyle w tej kwestii.


Mateusz BisikiewiczZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl