Strona Główna 14 Czerwiec 2021
Menu

Kontakt

tel.74 872 46 71 bud. A
tel.74 872 25 75 bud. B

email: sekg1@go2.pl


Gimnazjum nr 1
im. Zjednoczonej Europy
ul. Kopernika 6
57-400 Nowa Ruda
Reklama

Nowa Ruda AplikacjaNowa Ruda Info
Człowiek pozytywnie naładowany 06.06.2012
Wydarzenia
CZŁOWIEK POZYTYWNIE NAŁADOWANY
06. 06. 2012 roku odbyła się III edycja nadania tytułu "Człowieka Pozytywnie Naładowanego". W tym roku społeczność szkolna Gimnazjum nr 1 im. Zjednoczonej Europy tytuł: "Człowiek Pozytywnie Naładowany" nadała pani Ilonie Antoniów- noworudzkiej malarce, która nie tylko maluje, ale również tworzy prace rzeźbiarskie, grafiki, tkaniny artystyczne; projektuje i ozdabia oraz panu Leszkowi Kopcio, który swoją pasją tworzenia kawy zaraża nas wszystkich. Po krótkiej prezentacji naszych gości, kandydaci wzięli udział w konkursie dotyczącym Nowej Rudy oraz opowiedzieli nam o swoich pasjach, zainteresowaniach, ciekawostkach z życia artystycznego i planach na przyszłość.
Spotkanie zakończyło się wręczeniem nagród oraz pamiątkowym zdjęciem.

Pamela Kocel o nadaniu tytułu: „rozmowa z tak barwnymi postaciami niesamowicie podziałała na nas. Z zaciekawieniem słuchaliśmy o czym mówią nasi goście (…)Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci”.

Uczniowie z klasy II b, natomiast, którzy siedzieli na widowni uważają, że takie akcje powinny być promowane co roku. „Mogliśmy wiele dowiedzieć się o naszych gościach,  pracy, jaką wykonują, oraz jak wykonywać swoją pracę, by czerpać z tego maksimum korzyści. Można poznać ciekawych, inteligentnych ludzi z pasją (…)”. (Małgorzata Cieslińska, Małgorzata Rybczyńska, Anna Rybczyńska).   
Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl