Strona Główna 18 Czerwiec 2021
Menu

Kontakt

tel.74 872 46 71 bud. A
tel.74 872 25 75 bud. B

email: sekg1@go2.pl


Gimnazjum nr 1
im. Zjednoczonej Europy
ul. Kopernika 6
57-400 Nowa Ruda
Reklama

Nowa Ruda AplikacjaNowa Ruda Info
"Zielona szkoła"01 -10.06.2014
Wydarzenia

Dlaczego warto jeździć na zieloną szkołę

 

Naszym zdaniem warto jeździć na zielone szkoły, ponieważ przynoszą zarówno korzyści psychiczne jak i fizyczne. Takie wyjazdy są bardzo korzystne dla uczestników.

Celem naszej rozprawki będzie udowodnienie słuszności powyższej tezy i wykazanie pozytywnych aspektów tego typu wyjazdów.

Pierwszym argumentem jest to, że takie wycieczki pozwalają nam doskonalić kontakty z rówieśnikami. Sądzimy, iż w ten sposób można o wiele lepiej poznać swoich kolegów, zawrzeć nowe znajomości oraz poprawić dotychczasowe relacje.

Drugim argumentem jest to, że wyjazdy wzbogacają wiedzę ogólną, ale także wiadomości z poszczególnych przedmiotów. Naszym zdaniem nauka na wycieczkach jest bardziej efektywna, gdyż można rozwiązywać zadania w grupach.

Trzecim argumentem jest to, iż miło możemy spędzić czas. Po trudnej pracy w szkole, możemy odpocząć. Wycieczki dostarczają uczniom wielu atrakcji, przyjemnie jest spędzać wieczór w gronie przyjaciół.

Mamy nadzieję, iż przedstawione argumenty zachęcą młodzież do wyjazdów na zielone szkoły. Można nabyć wiele potrzebnych cech oraz utrzymać lepszy kontakt z rówieśnikami.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl