Strona Główna 14 Czerwiec 2021
Menu

Kontakt

tel.74 872 46 71 bud. A
tel.74 872 25 75 bud. B

email: sekg1@go2.pl


Gimnazjum nr 1
im. Zjednoczonej Europy
ul. Kopernika 6
57-400 Nowa Ruda
Reklama

Nowa Ruda AplikacjaNowa Ruda Info
Dzień Sportu 23.06.2014
Wydarzenia

Dzień Sportu

23 czerwca 2014 roku na Orliku przy Gimnazjum nr 1 im. Zjednoczonej Europy zorganizowano Dzień Sportu.

Społeczność szkolna podzielona została na cztery zespoły, które brały udział w różnych konkurencjach sprawnościowych. Zespół białych – Leniwe Kuny  poprowadzili do walki  p. Małgorzata Wygoda – Pawlina oraz p. Alicja  Postrożna.  Czerwone smoki walczyły pod przewodnictwem  dyrektora szkoły p. Danuty Markuszewskiej oraz p. Anety Telus.  Sprytni, ubrani w czarne koszulki,  do boju zostali poprowadzeni  przez p. Ilonę Piotrowicz oraz p. Jacka Cichańskiego. Pod wodzą p. Marzeny Żolik i Bogusława Sobótki występował na niebiesko zespół Leniwców.  Zawody poprowadził p. Marcin Grenda, który czuwał nad sprawnym przebiegiem imprezy.

Po torach przeszkód z różnymi przyborami sportowymi, turnieju piłki nożnej oraz koszykowej zwyciężyły Czerwone Smoki, przed Leniwymi Kunami , a zaszczytnym trzecim miejscem podzieliły się Leniwce oraz Sprytni.

Główną nagrodą było pyszne, puszyste, upieczone przez p. Anetę Telus ciacho, które zniknęło w mgnieniu oka przez wszystkich uczestników.

Dzień Sportu był kolejną okazją do wspólnej zabawy i integracji społeczności szkolnej. Mamy nadzieję, że tego typu impreza odbędzie się w przyszłym roku.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA!


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl