Strona Główna 14 Czerwiec 2021
Menu

Kontakt

tel.74 872 46 71 bud. A
tel.74 872 25 75 bud. B

email: sekg1@go2.pl


Gimnazjum nr 1
im. Zjednoczonej Europy
ul. Kopernika 6
57-400 Nowa Ruda
Reklama

Nowa Ruda AplikacjaNowa Ruda Info
Konkurs RPO 09.05.2015
Wydarzenia

KONKURS RPO

MOJA OKOLICA PIĘKNIEJE DZIĘKI RPO

 9 maja 2015r. uczniowie naszej szkoły w składzie: Zuzanna Bendiuł, Dominika Augustyn, Zuzanna Wołczańska, Mikołaj Szałęga zdobyli V miejsce w Finale Finałów Konkursu „Moja okolica pięknieje dzięki RPO” zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Z rąk Marszałka Województwa Dolnośląskiego Pana Cezarego Przybylskiego odebrali dyplom oraz cenne nagrody.

Konkurs ten odbył się we Wrocławiu w ramach Pikniku Plenerowego promującego Fundusze Unijne na Dolnym Śląsku. Była to już VI i ostatnia edycja tego konkursu, w którym łącznie wzięło udział 400 szkół z Dolnego Śląska.

Przedmiotem konkursu była prezentacja przez naszych uczniów wybranego projektu, który był dofinansowany z Regionalnego Programu Edukacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013, a tym samym promocja RPOWD. Poprzez udział w tym konkursie uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat funduszy unijnych wykorzystywanych na Dolnym Śląsku oraz edukacja obywatelska, w ramach której uczniowie poznali możliwości rozwoju swoich środowisk lokalnych poprzez pozyskiwanie i wykorzystywanie środków Unii Europejskiej.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl